Vi har anmält oss till
Smart Marketing Day 2019

Anmälda Smart Marketing Day 20 mars 2019

Affärsliv w3 AB

Pär Dunder, Skellefteå

Patrick Jonsson, Skellefteå

Asentiv/In vid bäcken

Agneta Rebo, Blacke

Audio & Musikservice AB

Dennis Fredriksson, Skellefteå

Boliden Rönnskär

Ann Lundholm, Skelleftehamn

Brokk AB

Joakim Furtenback, Skellefteå

Britta Larsson, Skellefteå

Ida Hjelm, Skellefteå

Chapman University

Niklas Myhr, Kalifornien

Copy Center AB

Matthias Jonsson, Skellefteå

Cramo AB

Hannah Henriksson, Skellefteå

Anders Ottosson, Skellefteå

84codes AB

Lovisa Johansson, Burträsk

Dagar i Norr

Lars Koverberg, Skellefteå

Anders Wistemar, Skellefteå

Karin Lundström Rawden, Skellefteå

Annette Lundqvist, Skellefteå

Albin Mannberg, Skellefteå

Maria Bergmark, Skellefteå

Pernilla Holmgren, Skellefteå

Display AB

Philipp Jolidon, Umeå

Pontus Axenfalk, Umeå

Dobbler AB

Emil Cardebrandt, Umeå

Ecoclime Group AB

Jimmy Andersson, Umeå

Energiservice AB

Gunnel Lövgren, Skellefteå

Mathias Stenlund, Skellefteå

 

Episerver AB

Ben Cooper, Stockholm

Magnus Kjellander, Stockholm

Folkparken

Lina Björk, Skellefteå

Fotograf Marianne AB

Marianne Näsström, Skellefteå

Friskis & Svettis Skellefteå

Anders Pettersson, Skellefteå

Fronta AB

Olof Höglund, Skellefteå

Fuhrman Media

Bosse Fuhrman, Skellefteå

Fält Communications AB

Carina Berglund, Umeå

Företagarna

Lars Lundström, Skellefteå

Magnus Stenberg, Skellefteå

Gardinstudion AB

Kicki Frank, Skellefteå

Handelsbanken AB

Bärndt Hedman, Skellefteå

Åsa Kärr, Skellefteå

Helikopter Brand Design AB

Daniel Wilén, Piteå

Maria Åström, Skellefteå

Lisa Bergsten, Skellefteå

Fredrik Sundvall, Skellefteå

 

Hemmistjärn AB

Pernilla Holmgren, Hemmistjärn

Hotell Aurum AB

Jenny Andersson Widmark, Skellefteå

ICA Kvantum

Peter Jonsson, Skellefteå

IKSU Hälsa AB

Johan Åhman, Umeå

Informus AB

Mikael Bengtson, Knivsta

InTime International AB

Josefine Åhl, Luleå

Jörnträhus AB

Gunnar Ölund, Skellefteå

Knowit Experience Norrland

Joakim Jormelin, Sundsvall

Linus Carlson, Umeå

Krux AB

Helena Strömbro Ershag, Skellefteå

Jens Mårtensson, Skellefteå

Marcus Bolander, Skellefteå

Erik Lundqvist, Skellefteå

Leosol Energi AB

Johan Stenlund, Skellefteå

Luleå Energi AB

Carina Zolland, Luleå

Lövånger Elektronik AB

Ivan Vincent, Lövånger

Pia-Maria Westman, Lövånger

Marknadsföreningen i Skellefteå

Stina Renström, Skellefteå

David Persson, Skellefteå

Medlefors Hotell & Konferens AB

Martin Hedqvist, Skellefteå

MeraMedia AB

Joel Forsberg, Luleå

Terése Taaveniku, Luleå

Johanna Grimståhl, Luleå

Metso Sweden AB

Jenny Jakobsson, Ersmark

Lotta Kågström, Ersmark

Munkviken Konferens

Ola Fahlgren, Munkviken

Sandra Jakobsson, Munkviken

Newgrey Production AB

Thomas ”Linge” Lindgren, Skellefteå

Nolia AB

Terese Brännström, Piteå

Norran Affärsliv

Lars Westerlund, Skellefteå

Norrlandskonsult AB

Sune Lindström, Örnsköldsvik

No Plan B

Olov Hultdin, Skellefteå

Ebba Linder, Skellefteå

Frida Åhman, Skellefteå

Tobias Lundgren, Skellefteå

Henrik Ganard, Skellefteå

Victor Lundström, Skellefteå

William Wiklund, Skellefteå

Nuiteq AB

Alina Chioran, Skellefteå

Myrto Pitsava, Skellefteå

Nymek AB

Serge Blancher, Mjövattnet

Olofsfors AB

Maria Öhman, Olofsfors

PacsOn AB

Ulf Wiklund, Skellefteå

Peter Lundström, Skellefteå

Kalle Melander, Skellefteå

Johan Logardt Viklund, Skellefteå

PiteEnergi Handel AB

Anders Ådemo, Piteå

Martin Carlsson, Piteå

Kathrin Wikström, Piteå

Camilla Fjellström, Piteå

Piteå Tidningen AB/LAB

Zandra Klasson, Piteå

Plastex AB

Mikael Burlin, Skellefteå

Polarbröd AB

Elin Emanuelsson, Älvsbyn

Privat

Ulrika Karlsson, Gammelstad

Ravelbit AB

Åsa Lindström Öberg, Skellefteå

Ricknells Retorik AB

Anna Ricknell, Skellefteå

Rädda ett liv

Nina Wikner, Skellefteå

Skapa Textil & Design

Roza Wallin, Burträsk

Skellefteå Kommun

Helena Renström, Skellefteå

Karolina Sundström, Skellefteå

Skellefteå Kraft AB

Jenny Fahlgren, Skellefteå

Skråmträsk Saloon AB

Mikael Lundgren, Skråmträsk

Stilmekaniska AB

Susanne Löfholm, Skellefteå

Tomas Ståhl, Skellefteå

Stjärna Fyrkant AB

Stina Wikberg, Skellefteå

Sunnanå SK

Pernilla Hansson, Skellefteå

Linnéa Nilsson-Waara, Skellefteå

Textiltryckar´n AB

Henrik Widmark, Skellefteå

Top of Heart AB

Alexander Slotte, Stockholm

Sara Slotte, Stockholm

Trimma AB

Peter Levisson, Umeå

wdo AB

Anna Andersson, Skellefteå

Evelina Nilsson

Wibax AB

Emma Nyström, Piteå

Birgitta Holmström, Piteå

YARN AB

Anna Rexer, Luleå

Zlingit

Tobias Gruffman, Umeå

Älvsbyhus AB

Jennifer Johansson, Älvsbyn

Kajsa Wimmer, Älvsbyn

Samarbetspartners

Smart Marketing Day genomförs i samarbete med dessa företag

Tack till våra partnerföretag som bidrar till att göra Smart Marketing Day möjlig